کاغذ دیواری اتاق نوزاد

مهمان کوچکتان دارد از راه می‌رسد و شما در تکاپو هستید که تدارکات لازم را برای کوچولوی دلبتدتان آماده کنید. مهم‌ترین این تدارکات فراهم کردن اتاق نوزاد است که پاسخگوی تمام نیازهای نوزاد عزیزتان باشد. چیدمان و طراحی دکوراسیون اتاق نوزاد یکی از جذاب ترین و دلچسب ترین بخش‌های طراحی دکوراسیون منزل است. چرا که سرسار از انرژی و امید برای استقبال از قدم نو رسیده‌تان می‌باشد.

دکوراسیون اتاق نوزاد با توجه به اینکه ویژگی‌های مخصوص به خود را از لحاظ کاربرد و عملکرد دارد، ویژگی‌های زیبایی و ظاهری آن بیش از پیش به چشم می‌آید و توجه خاص به آن را می‌طلبد. چرا که نوزاد دلبندتان در همین اتاق چشم به دنیا باز می‌کند و در اتاق خود شب هنگام به آرامش می‌رسد.

حالا که قصد چیدن وسایل و سرویس خواب اتاق کودکتان را دارید، قبل آن بهتر است به فکر دیوارهای آن باشیذ. چرا که دیوارهای اتاق نوزاد با سطح گسترده‌ای که اتاق را در بر می‌گیرد بیشترین تاثیر را در دکوراسیون داخلی اتاق نوزاد شما خواهد داشت.

در انتخاب کاغذ دیواری اتاق نوزاد به ویژگی‌های رنگی و شکلی آن توجه کنید. بهتر است از اشکال ساده و کم جزئیات در طرح کاغذ دیواری نوزاد استفاده کنید. طرح‌های درشت معمولا اتاق نوزاد را جذاب‌تر می‌کنند. اما اگز اتاق نوزاد کوچک است از طرح‌های ریز و زیبایی مانند خال خالی نیز می‌توانید استفاده کنید.

بهترین انتخاب در کاغذ دیواری نوزاد که اتاق را بسیار شیک و کودکانه می‌کند، کاغذ دیواری طرح ابری است که معمولا به رنگ آبی آسمانی انتخاب خوبی برا اتاق نوزاد و فراهم کردن محیط آرامش او دارد.

اگر قصد ندارید دکوراسیون اتاق نوزاد را تا سال‌های بعد تغییر دهید، می‌توانید البته از رنگ‌های شاد و شلوغ‌تر هم برای کاغذ دیواری اتاق نوزاد استفاده کنید. بدین ترتیب دکوراسیون اتاق نوزادتان تا 6، 7 سالگی یا بزرگتر بسیار کودکانه به نظر نمی‌رسد.

طرح‌های ملایم و ملوس دیگری نیز وجود دارد که با رنگ‌های دلنشین چاپ شده اند این طرح‌های کاغذ دیواری نوزاد به خوبی با دکوراسیون اتاق نوزاد هماهنگ می‌شوند.

اطلاعات بیشتر ...

هیچ محصولی یافت نشد.